Obsługa barmańska imprez

Jak to wygląda?

Każda osoba, która organizuje przyjęcie, niezależnie od okazji oraz okoliczności, w zdecydowanej większości przypadków pragnie jednego: aby każdemu z uczestników zapadło ono na długo w pamięci. Dobry barman dla takiej imprezy jest jak mięta dla mojito, tym bardziej, jeżeli zaraża innych swoją pasją i czyni ze swojej pracy prawdziwą atrakcję, będącej swego rodzaju pokazem umiejętności, którego zwieńczeniem staje się degustacja upragnionego drinka.

Jeżeli poszukujesz doświadczonego barmana do wynajęcia (np. interesuje Cię profesjonalny barman na wesele w Krakowie), dobrze trafiłeś! Zaskocz swoich gości niesamowitym pokazem, który na długo zapadnie im w pamięci i będą długo wspominać Twoje wesele lub inną uroczystość. Naszą pracą z uśmiechem na twarzy zbudujemy niezapomnianą atmosferę na: weselu (barman na wesele), imprezach firmowych (barman na imprezę firmową), wieczorach kawalerskich i panieńskich (barman na wieczór kawalerski / panieński), czy gdziekolwiek indziej, gdzie tylko będziemy potrzebni.

Do naszych zadań należy nie tylko profesjonalna obsługa barmańska uroczystości. Oferujemy również warsztaty barmańskie dla firm oraz osób prywatnych. W czasie szkolenia, którego długość, jak i program, dostosowujemy indywidualnie do liczby uczestników, przekazujemy wszystkie niezbędne informacje oraz uczymy przygotowywania profesjonalnych oraz efektownych drinków.

Zachęcamy do kliknięcia poniżej i zapoznania się z naszym zakresem usług, czyli tym, co tak naprawdę robimy w czasie obsługiwania przez nas danej imprezy

 

Nasz sprzęt

 

Wyposażenie dobieramy indywidualnie do każdego przedsięwzięcia, biorąc pod uwagę również preferencje i wymagania otrzymane od Państwa.

 

Nieodłącznym elementem naszej obecności na Państwa uroczystości jest mobilny bar. Może on nawiązywać do różnych typów imprez a także być ozdobiony logiem firmy organizującej imprezę, imieniem oraz nazwiskiem jubilata czy imionami pary młodej.

 

Decydując się na wynajęcie nas na swoje wesele, imprezę firmową, urodziny czy inną uroczystość nie musisz martwić się o alkohole oraz inne akcesoria. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie naszego baru, wraz z menu dla gości, z których mogą wybrać rodzaj drinku, którego chcieliby spróbować.

Arkadiusz Czekaj - barman na wesele na stanowisku pracy

Drinki

 

Potrzebujesz drinku kolorystycznie nawiązującego do logo twojej firmy? A może chcielibyście na swoim weselu podać drinki kolorystycznie zgodne z wystrojem sali weselnej? Żaden problem. Posiadamy ogromne doświadczenie jeśli chodzi o technikę przygotowywania drinków.

 

Aby zapewnić niezapomniane doznania smakowe, w karcie drinków (którą Państwu udostępniamy) znajdą się zarówno te najbardziej popularne drinki, takie jak: sex on the beach, mojito, pina Colada, cosmopolitan, Cuba Libre, margarita oraz własne kompozycje oparte na świeżych owocach, ziołach i przyprawach. Na indywidualne życzenie gości jesteśmy w stanie przygotować inne drinki, niewymienione powyżej (o ile dysponujemy odpowiednim alkoholem i składnikami).

Nawiąż z nami kontakt!

Zostaw swój kontakt, odezwiemy się

Warstwa 8

Warstwa 7

Warstwa 6

Warstwa 5

Warstwa 4

Warstwa 3

Warstwa 2

Warstwa 1